.

.

Јога Магија Прстен Пилатес Круг Опрема За Вежбање Тренингот Фитнес Тренинг Отпор Поддршка Алатка Салата

Јога Магија Прстен Пилатес Круг Опрема За Вежбање Тренингот Фитнес Тренинг Отпор Поддршка Алатка Салата

Мислење на купувачите:

DEN 482.88
Износ
Залиха

ГЛАВА ДО ПЕТИ МОБИЛНОСТ - да се Добие целосна тело тренингот што дава резултати и го подига вашиот фитнес рутински без разлика дали сте во пилатес класа или вашата дневна соба.Се работи за почетници или мажите и жените во шпицот на спортски тренинг состојба.СОВРШЕН ВАШИОТ ДРЖЕЊЕ на телото : совршен за оние кои бараат да се развие мускулна сила, зголемување на телесната свест, подобрување на издржливоста, рамнотежа и правилно држење на телото.Се фокусира на раце, задник или други области кои треба shaping.DUAL ДВОСТРАНО КОСТЕЦ - двојно-еднострани пот-доказ пена влошки за внатре и надвор од овој фитнес јога прстен обезбеди мека костец и удобно и избалансиран вежбање.За време на вежбање дома со овој Пилатес прстен, вие може да ја зајакне вашата горниот дел од рацете, внатрешниот и надворешниот бутовите, стомачните мускули и карличен мускулите ефикасно.ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА Направен од флексибилни и издржливи fiberglass материјал, овој професионален Пилатес прстен е суштински дел за мускулите зграда која е изградена минатата и трпат тешки вежби.Идеално за Јога, кат обука и Пилатес дома, на пат, во канцеларија или во хотелска соба.Тоа е исто така многу лесно да се чисти.НАСЛОВНА & СТУДИО : Ова професионални одделение Пилатес круг е со висок квалитет и совршен за употреба дома, во мала фитнес студиото, или во група Пилатес класа.Пилат Прстен Круг, Фитнес Прстен.Боја : 蓝色.

Декларирани својства

Најдобри предлози