.

.

Fujifilm Instax Мини 11 Камера + Fuji Инстант Instax Филм (20 Листови) Вклучува Пурпурна Случај, Албум, Налепници, и други Додатоци Пакет (Јоргованот Виолетова)

Fujifilm Instax Мини 11 Камера + Fuji Инстант Instax Филм (20 Листови) Вклучува Пурпурна Случај, Албум, Налепници, и други Додатоци

Мислење на купувачите:

DEN 2879.76
Износ
Залиха

ЗАПОЧНЕТЕ со КРШЕЊЕ ВО МИН со вашиот НОВ МИНИ 11 камера пакет ЗАБАВА за секој!!.Еден допир Selfie Mode – Мини 11 има вграден-во макро режим и selfie огледало за совршен selfie.Вие не треба крупен леќа прилог.Само извлечете објективот барел, додека "Selfie Режим" марко се појавува!.КОМПЛЕТ вклучува Fujifilm мини 11 камера Во режимот на камера кутија FUJIFILM INSTAX Мини 11 Инстант Филмската Камера (Небото Сино) Сјај-in-the-Dark Копчето на Блендата Покрие Бисер-Like Копчето на Блендата Поклопец дупка за врвка за Рака Ограничен 1 Година Гаранција.Близнак pack филм 20 Изложености И Камера случај со рака. 64 пакет Фото албум - Филм налепница за вашиот дизајн - Филм Пластични Рамки - Виси Рамки.Боја : Јоргованот Пурпурна.

Декларирани својства

Најдобри предлози