.

.

Fujifilm Instax Мини 11 Камера + Fuji Инстант Instax Филм (20 Листови) Вклучува Пурпурна Случај, Албум, Налепници, и други Додатоци Пакет (Јоргованот Виолетова)

Fujifilm Instax Мини 11 Камера + Fuji Инстант Instax Филм (20 Листови) Вклучува Пурпурна Случај, Албум, Налепници, и други Додатоци

Мислење на купувачите:

DEN 2879.76
Износ
Залиха

ЗАПОЧНЕТЕ со КРШЕЊЕ ВО МИН со вашиот НОВ МИНИ 11 камера пакет ЗАБАВА за секој!!.Еден допир Selfie Mode – Мини 11 има вграден-во макро режим и selfie огледало за совршен selfie.Вие не треба крупен леќа прилог.Само извлечете објективот барел, додека "Selfie Режим" марко се појавува!.КОМПЛЕТ вклучува Fujifilm мини 11 камера Во режимот на камера кутија FUJIFILM INSTAX Мини 11 Инстант Филмската Камера (Небото Сино) Сјај-in-the-Dark Копчето на Блендата Покрие Бисер-Like Копчето на Блендата Поклопец дупка за врвка за Рака Ограничен 1 Година Гаранција.Близнак pack филм 20 Изложености И Камера случај со рака. 64 пакет Фото албум - Филм налепница за вашиот дизајн - Филм Пластични Рамки - Виси Рамки.Свежи се на сакана инстант филмска камера, Руменило Розова FUJIFILM INSTAX Мини 11 е елегантен, забава, и стилски камера способни за производство на инстант кредитна картичка големина отпечатоци.Овој модел е надграден со автоматски изложеност функција која не бара рачно прилагодување за различни услови на осветлување, и вграден блиц бенефиции кои работат во ниско-светлосни услови.Тоа е, исто така, вклучени својот близок до пукање способности во 60mm f/12.7 леќа дизајн за лесна пукање од 11.8" за бесконечност.Наместо да морате да користите леќи прилог, оваа составен дизајн значи вие само треба да се прошири на леќа барел на Selfie Режим позиција за затворање се фокусира од 11.8" да 19.7", и вграден во огледало на предниот дел на објективот овозможува совршено составени selfies.Слим камера дизајн, исто така, има нов debossed INSTAX логото текот на филмот врата, транспарентна прстен дизајн со текот на објективот, и класичен прозорец пронаоѓачот на изглед, и тоа вклучува две забава додаток копчето на блендата покрива.

Декларирани својства

Најдобри предлози