.

.

WEEDAY TIANTA - Ретро Антички Ротари Dial Копче за Бирање Телефонски Континентална Дневна Соба Ретро Телефон во Спалната соба за Фиксно Бирање(Caller ID,IP Функција) Разубават (Б

WEEDAY TIANTA - Ретро Антички Ротари Dial Копче за Бирање Телефонски Континентална Дневна Соба Ретро Телефон во Спалната соба за

Мислење на купувачите:

DEN 1881.60
Износ
Залиха

Touch-tone телефон, една линија.Работи на било кој стандарден домашен телефон линија.Ова целосно функционална, гроздобер стил ретро телефон, прави совршен подарок, стилски home phone (телефон) или антички канцеларија биро телефон.Посебни и елегантен дизајн ќе се направи прекрасен прилог и е лесно да одговара на било внатрешноста на вашата дневна соба, кујна, спална соба или било кој дел од вашиот дом.Погоден за сместување : погоден за домашни, канцеларија, луксузни, star хотели, галерии и така натаму.Шик Делукс Телефон е убаво стокмено да создаваат чувство на стил, уникатен спектар.Телото и мобилен телефон се направени од високо квалитетни материјали и може да се пофали tasteful заврши.Производ : Антички phone Material : ABS смола тело, од легиран bracket Ringtones : електронски ringtones Size : 22 * 13.5 * 13cm Phone тип : wired telephone Placement : седиште type Voltage : 24 V-64 VDCAppearance : антички / страна / античкиот phone Rotate Бирање : Rotate Бирање, Handsfree, Бирање; Push Копчето Заеднички : повторно Бирање, возвраќање на повик, Caller ID, Време Календар Дисплеј, Аларм; Копчето Слободни раце Осветлување : Светлото, Handsfree, Бирање, возвраќање на повик, календар време дисплеј, идент. на повикувач.Дополнителни карактеристики : повик до продавница ,ip phone Color класификација : како shown Quantity : 1 Package вклучува : 1 x Telephone Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Декларирани својства

Најдобри предлози