.

.

ZhengZ Турбо Туш Главата, Висок Притисок, Вител Туш Главата Turbocharged Хидро Џет Туш Главата, Комплет Со 4 Филтри (Сина)

ZhengZ Турбо Туш Главата, Висок Притисок, Вител Туш Главата Turbocharged Хидро Џет Туш Главата, Комплет Со 4 Филтри (Сина)

Мислење на купувачите:

DEN 354.48
Износ
Залиха

【Висок Квалитет На Материјалите】Турбо Туш Е Иновативен Дизајн, Универзалниот 360-Степен Ротација, Употреба На Еколошки И Durableabs Материјал И Нерѓосувачки Челик Панел, Лесно Да Се Инсталира И Чиста. 【Турбо Обвинет Дизајн】На Турбо Спа Туш Главата, Користете Уникатна Турбо Обвинет Дизајн, Фан Turbocharged Проток На Вода.Моќен Вода Авион На Владата Може Да Ви Помогне Да Се Исчисти На Сапун Меурчиња И Косата Останатите Во Неколку Секунди.Таа, Исто Така Одличен Избор За Пет Врнежи. 【Вода Режимот на Штедење на】Вител Туш Главата Употреба Независни Switch Дизајн Ви Овозможува Да го Вклучите Или Исклучите Вода водата е во ред густа и униформа што ја прави кожата се чувствуваат нежна и удобно.Можете да го шампонот на вашата коса, туш, капење вашите деца, миење на вашето куче, па дури и рамна тоалет колку што сакате, или мажи, жени или деца да се развивам, по напорниот ден, тоа може да ви помогне да се исчисти на сапун меурчиња и косата останатите во неколку секунди.Карактеристики : 1. 360°на ротација слободни спин, висок притисок, туш главата.Само-контрола капење агол. 2. Направени од високо квалитетна ABS материјал, заштита на животната средина и трајност. 3. Вграден-во turbofan, моќен pressurization.Целосно се меша топла и ладна вода за да се заштити вашата деликатна кожа. 4. Практична едно копче дизајн за заштеда на вода и да се прилагоди на големината на водата волумен. 5. Монтажни дизајн, лесно да се чисти, нема блокада. 6. Погоден за повеќето црева и загради или туш прилог оружје.Спецификација : Материјал : ABSSize : 9.05x3.14inches Color : Blue Package вклучува : 1x Туш Главата 4x PP Cotton Note : ве Молиме овозможи 0.4-1.1 во грешка поради прирачник за мерење.ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата во леќите на камерата, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.".

Декларирани својства

Најдобри предлози