.

.

Feeler Колосек, Од Не ' Рѓосувачки Челик Криви Feeler Владетел Заварување Инспекција Мерење Алатка 0.05-1.00 Mm

Feeler Колосек, Од Не ' Рѓосувачки Челик Криви Feeler Владетел Заварување Инспекција Мерење Алатка 0.05-1.00 Mm

Мислење на купувачите:

DEN 806.40
Износ
Залиха

【Упатство за Употреба】големината е јасно означени за feeler мерач за лесен за читање.Донесе удобно и практично користење искуство за вашата работа. 【Сигурен за Користење】Оваа нерѓосувачки челик feeler мерач е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик, трајни и rustresistant.Можете да ги користите за долго време. 【Лесен за Употреба】искра plug јазот алатка има едноставна структура, фина изработка, лесен за употреба. 【Лесно за Чување】На feeler мерач поставете мала големина и лесно да се носат, можете едноставно да се задржи во вашата торба. 【Широко Применливи】Feeler мерачи имаат висока прецизност, широко се користи за мерење на јазот големина и слот големина.

Декларирани својства

Најдобри предлози