.

.

Onwon 32 Ножеви Feeler Мерач Двојна Означени Метрички и Кралскиот Јазот Мерење Алатка за Бас Гитара Инженери да се Измери Јазот Ширина/Дебелина, Појачани Калено Челик

Onwon 32 Ножеви Feeler Мерач Двојна Означени Метрички и Кралскиот Јазот Мерење Алатка за Бас Гитара Инженери да се Измери Јазот Ширина/Дебелина,

Мислење на купувачите:

DEN 167.52
Износ
Залиха

Лесна идентификација : Dual означени метрички и кралскиот, 0.0015 инчен/ 0.04 мм да 0.035 инчен/ 0.88 мм, бројот на големината се гравирани во feeler мерач за лесна идентификација.Практична настава : се Користи оваа Feeler Мерач 32-Парче Сечилото Алатка за мерење на јазот ширина/дебелина кога ќе треба да брзо и лесно да се измери јазот на табови. 32 Ножеви feeler мерач : сечилото заштитник има палецот рецка да им помогне во отстранување на ножеви,дизајниран за лесно користење.Feeler мерач сет : Изградени од најтврдокорните калено челик со смазка масло слој за да се спречи спротивставувајќи и корозија, секој мерење feeler мерач има 32 ножеви дебелина; Свитлива feeler мерачи, лесно и практично да се земе и чува.Широка примена : Погоден за дизајнери, инженери, механика, гитарист и басистот за мерење на дебелина на tappet clearances, искра приклучоци празнини, имајќи clearances, клипот прстен празнини и други тешко да се постигне места, исто така, да биде гитара заеднички проред хорда дистанца за мерење алатка.

Декларирани својства

Најдобри предлози