.

.

Mousike Кабинет Магнети Магнетна Врата Фати Нерѓосувачки Челик Врата Магнет за Кујна Бања Шкафот Гардероба Плакарот Затворачи Кабинет Вратата Фиока Latch 20 кг(10Pack)

Mousike Кабинет Магнети Магнетна Врата Фати Нерѓосувачки Челик Врата Магнет за Кујна Бања Шкафот Гардероба Плакарот Затворачи Кабинет

Мислење на купувачите:

DEN 239.76
Износ
Залиха

★Зошто да Изберете Mousike Кабинетот Метален Затворач : ✔од Нерѓосувачки челик се потрајни, помалку склони да ' рѓа и подолго траење.Донесе повеќе удобноста на вашиот живот, а да се зголеми безбедноста на семејството.Тежина : 33g 5. ★Големина Име : 45mm20 кг/(10 Парчиња) ★Опис на Производот : Дали сте често се вознемири за на врата што не може да биде затворен цврсто?Тоа е лесно за вашето домашно милениче за да влечете и испуштате работите од плакарот?Mousike магнетни фаќа може да ви помогне да се решат горенаведените проблеми совршено!Нашите магнетни clasps се направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик што е рѓа и отпорни на абење.Големина Информации : 1. ✔Силна магнетна сила обезбедува безбедно затворање.8 мм и телото дуе од 2 мм) ★Ризик Бесплатно Гаранција : Вашето купување ќе бидат целосно заштитени откако ќе го стави на ред.(На вшмукување парче има дебелина од 1. ★Забелешка : На работ на телото треба да биде поставена нормално на работ на кабинетот да се одржува растојание од 3. ②Upper панел на кабинетот.Материјал : 304stainless челик 2.Магнетна Сила : 20 Ibs 6. ★Кабинет магнети направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик,обезбедување на квалитет и долговечност. ★Ние ќе ви обезбедиме со две-годишна гаранција за квалитет, ве молиме да бидат сигурни да се купи!.На врвен магнетна сила го прави тешко за вашето дете и домашно милениче да ја отвори вратата, така што додадете екстра безбедноста на вашиот дом.★Магнетна Врата Фати дизајн е мал и добро направен, така што е идеален за празнините помеѓу отворање и затворање на различни врати, или фиоки, без необични испакнатини.Лесно да се DIY инсталирате. ③Side панел на кабинетот.Идеален за употреба во спални соби, бањи, кујна, RV и плакари.Таа има силна магнетна привлечност и тенок изглед, кој може да се користи во секакви прилики, како на пример спалната соба, бања и гардеробер. ★Со магнетна сила до 20 кг, оваа фиока плакарот магнет latch може да се затвори вратата поефикасно.

Декларирани својства

1.Material:
304stainless steel
2.Package Information:
10* magnetic door catch , 40* Stainless Steel Screws
3.Size Information:
1.8 L x 0.62 W x 0.47 T.
4.Weight:
33g
5.Magnetic Force:
20 Ibs
6.Occasions:
drawer, closet, wardrobe, bathroom, bedroom, sliding door, etc.

Најдобри предлози