.

.

Kadimendium Завртка Јамка, од не ' Рѓосувачки Челик Кревање Око Лесно да се Инсталира Рѓа Отпорни за Камиони за Морски Пловила за Ван за Кабел Јаже(ZWS6705-6)

Kadimendium Завртка Јамка, од не ' Рѓосувачки Челик Кревање Око Лесно да се Инсталира Рѓа Отпорни за Камиони за Морски Пловила за

Мислење на купувачите:

DEN 2174.40
Износ
Залиха

Тешки и висока јачина мини морски брод М8 HX долго око завртка завртки.Универзална одговара, погодна за двете внатрешните и надворешните употреба.Повеќе апликации, како што се морски брод, камиони, ван, караван, приколки.Лесно да се инсталира, издржливи и отпорни на корозија.Високо полиран лице за изглед и да одговара на денешните модерни watercraft. 1. Тешки и висока јачина мини морски брод М8 HX долго око завртка завртки. 2. Лесно да се инсталира, издржливи и отпорни на корозија. 3. Повеќе апликации, како што се морски брод, камиони, ван, караван, приколки. 4. Универзална одговара, погодна за двете внатрешните и надворешните употреба. 5. Високо полиран лице за изглед и да одговара на денешните модерни watercraft.

Декларирани својства

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Long Eye Bolt
Material:
316 Stainless Steel
Color:
Silver
Product Size (optional):
 
SIZE :
A (mm/inch) :
B (mm/inch) :
C (mm/inch) :
D (mm/inch) :
WLL(kg) :
M6X60 :
85.0 / 3.3 :
60.0 / 2.4 :
55.0 / 2.2 :
13.0 / 0.5 :
80.0 :
M8X80 :
111.0 / 4.4 :
80.0 / 3.1 :
75.0 / 3.0 :
15.0 / 0.6 :
150.0 :
X10X100 :
137.0 / 5.4 :
100.0 / 3.9 :
85.0 / 3.3 :
17.0 / 0.7 :
250.0 :
Package list:
1 x Long Eye Bolt :
Notes:
1. The actual product color may deviate from the photo due to light. :
2. There may be a slight deviation in the measurement of product. :

Најдобри предлози