.

.

shamjina на 304 Нерѓосувачки Челик Заварени Око Морски Брод Делови - M4

shamjina на 304 Нерѓосувачки Челик Заварени Око Морски Брод Делови - M4

Мислење на купувачите:

DEN 167.76
Износ
Залиха

Метрички Големина , М5, M6, М8, M10, М12. Се користи за многу морски и индустриски апликации.Долг навој око , DIY додатоци.'Рѓа отпор, тешки и трајни. 304 од не ' рѓосувачки челик изградба.Опис : Долга тема око , DIY додатоци - се Користи за многу морски и индустриски апликации - 304 од не 'рѓосувачки челик изградба -' Рѓа отпор, цврсти и издржливи - Метрички Големина , М5, M6, М8, M10, M12 Size Табела : Вкупна Должина : Околу. 52 mm / 2 inch Shank Должина : Околу. 29 mm / 1.14 inch Thread Дијаметар : Прибл. 4 mm / 0.16 inch Eye Дијаметар : Прибл. 10 mm / 0.39 inch M5 Total Должина : Околу. 61 mm / 2.4 inch Shank Должина : Околу. 36 mm / 1.42 inch Thread Дијаметар : Прибл. 5 mm / 0.2 inch Eye Дијаметар : Прибл. 11 mm / 0.43 inch M6 Total Должина : Околу. 74 mm / 2.9 inch Shank Должина : Околу. 45 mm / 1.77 inch Thread Дијаметар : Прибл. 6 mm / 0.24 inch Eye Дијаметар : Прибл. 11 mm / 0.43 inch M8 Total Должина : Околу. 97 mm / 3.82 inch Shank Должина : Околу. 60 mm / 2.36 inch Thread Дијаметар : Прибл. 8 mm / 0.31 inch Eye Дијаметар : Прибл. 15 mm / 0.59 inch M10 Total Должина : Околу. 115 mm / 4.53 inch Shank Должина : Околу. 73 mm / 2.87 inch Thread Дијаметар : Прибл. 10 mm / 0.39 inch Eye Дијаметар : Прибл. 17 mm / 0.67 inch Package Вклучува : 1 Парче Око Забелешка : ве Молиме оставете малку разликата се должи на рачно мерење.Бојата може да биде малку поинаков од различни монитор.Ви благодариме!.

Декларирани својства

Најдобри предлози