.

.

(25 компјутери) М12-1.75 X 110mm, DIN 444 Тип Б, Метрички, Прецизност Замав Око Завртки, A4 Нерѓосувачки Челик

(25 компјутери) М12-1.75 X 110mm, DIN 444 Тип Б, Метрички, Прецизност Замав Око Завртки, A4 Нерѓосувачки Челик

Мислење на купувачите:

DEN 11215.20
Износ
Залиха

Дијаметар (Номинална) : M12 Diameter (Димензија) : 12mm Thread Теренот : 1.75 Должина (Номинална) : 110mm Thread Должина (Минимум) : 30mm Inside Дијаметар (Номинална) : 12mm Head Дијаметар : 24.48 mm Head Висина : 14mm Category : Прецизност Замав Око Bolts System на Мерење : Metric Brand : Aspen сврзувачки елементи®Главата Стил : Сферични Око Head Thread на Ветер : Десен Thread Material : Нерѓосувачки Steel Material Одделение : A4 Нерѓосувачки Steel Coating : Uncoated Standards и Спецификации : DIN 444 Тип BNB : Производ слики се заштитени со авторски права уметнички претставувања кои не може да се одрази на производот точниот изглед, пропорциите и/или роднина димензии.

Декларирани својства

Најдобри предлози