.

.

Електрични Градите Пумпа Интегрирани Електрични Екранот Градите Пумпа, Автоматски Молзење Масажа На Градите Пумпа, Молзење Уред Молчи Слободни Раце

Електрични Градите Пумпа Интегрирани Електрични Екранот Градите Пумпа, Автоматски Молзење Масажа На Градите Пумпа, Молзење Уред Молчи

Мислење на купувачите:

DEN 1533.60
Износ
Залиха

Мајка ми е најдобар избор, непречено вовлечени без проблеми, безбедно, удобно и здрави.не содржи штетни материи.Висока температура отпорни, лесен за чистење, повеќе побезбедно.Ниска моќност, малку вибрации, ниско ниво на бучава, непречено да работи.Мал и лесен, лесно за чување и носат додека се случува надвор.Како да го користите : градите пумпа треба да се користи со помош на usb интерфејс.Не се стави во фрижидер мајчино млеко и свежи мајчино млеко заедно.Мијте ги рацете пред да го користите млеко пумпа да млеко или лекување на мајчино млеко.Здравствени совети : 1. Мијте ги рацете пред да го користите млеко пумпа да млеко или лекување на мајчино млеко.2. Градите се пумпа е топла со топла крпа пред молзење.Масажа ја стимулира areola да се направи градите целосно јасна.3. Молзење на свој притисок.Гради или брадавиците треба да престане за молзење, кога тие се чувствуваат болка.4. Само стискаш од износот на осум поени за молзење (не повеќе од 20 минути)5. Користете lidded сад кога складирање на градите milk6. Отстрани мајчино млеко тоа е ладилник за повеќе од 72 часа (3 дена)7. Не се стави во фрижидер мајчино млеко и свежи мајчино млеко заедно.8. Одмрзнување на ладилник мајчино млеко или линк на сад на топло млеко за топло хранење.9. По defrosted мајчино млеко е одмрзнати, ако бебето не може да се заврши за пиење по 24 часа, ве молиме да не ја повтори ладилник мајчино млеко.Располага со останатите и disinfect на сад.Име на производ : Електрични pump Material : PPPower набавка : USBWhitepacking листа : 1. Teats 2. Кабелот за напојување 3. Цевка 4. Моторни 5. Силиконски дијафрагмата, градите заштитник, вентил и шише 6. Сметководствена case It содржи само над пакет содржина и не содржи други предмети.

Декларирани својства

Најдобри предлози