.

.

Етерични Масла Воздух Два Со Пропустливи Клип Комплет Љубов Шарени Цртан филм Бувови 2 ПАРЧИЊА Автомобил Diffuser Ароматерапијата

Етерични Масла Воздух Два Со Пропустливи Клип Комплет Љубов Шарени Цртан филм Бувови 2 ПАРЧИЊА Автомобил Diffuser Ароматерапијата

Мислење на купувачите:

DEN 359.52
Износ
Залиха

Големина на : 1.58x0.63x0.83 во / 4x1.6x2.1 цм, 2 Парчиња.Материјал : ЕВА + стакло.Достапно во 5 вкусови : страст овошје, бел мошус, океанот ветре, полноќ pandan, plumeria.Тоа се користи за да воздух излезот на автомобилски клима уред, кој има ефект на освежување, отстранување на мирис и цигарите, и вкус може да трае од 30 до 45 дена.Како да го користите : Отворете го пакувањето, се инсталира за џвакање во сад прво, потоа го поправи го клипот и се стега производот на фан сечилото на воздух излезот од автомобилот клима уред.Ве молиме да го користите подолу 65 степени и да се избегне пролонгирана изложување на сонце.Секој во животот може да биде свој дизајнер.Сакате автомобил diffuser со единствена шема?Можете да ни ги испратите вашите омилени слики преку е-маил, ние обезбеди DIY прилагодено услуга.Multipurpose Our автомобил мириси може да се користи на автомобили, домови, спални соби, бањи, гардероби, канцеларии или за патување и слично.Уживајте во животот и патување со вашиот омилен мирис, се создаде шармантна атмосфера и да ви донесе добро расположение!Креативни gift At исто време, тоа е исто така топло подарок, кој може да биде даден на вашиот сакан семејство, пријатели, партнери, на колегите, на Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Божиќ, денот на Благодарноста, роденден или годишнина.Топло Note Do не се инсталира на вредноста на производите додека возите.Избегнувајте контакт со очите.Ако контактот случајно, ве молиме исплакнете очи веднаш со вода.Ако сериозни, ве молиме да бараат медицински третман веднаш.Да се избегне контакт со децата.Не проголта.Клиентите Service We се со нетрпение очекувам да носат ви задоволување на шопинг искуство.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние секогаш ќе биде во вашата услуга!.

Декларирани својства

Најдобри предлози