.

.

ЕГО Мемориска Пена Душек, 8 инчен Средна Фирма Душек Кревет во Кутија од Зелен Чај и Ладење Гел Исполнет CertiPUR-НИ Уверение (Целосна)

ЕГО Мемориска Пена Душек, 8 инчен Средна Фирма Душек Кревет во Кутија од Зелен Чај и Ладење Гел Исполнет CertiPUR-НИ Уверение (Целосна)

Мислење на купувачите:

DEN 5759.52
Износ
Залиха

На ребро ткаенина - 92% Памук, 8% Полиестер - овозможува безбедни, ефикасни пламен retardant слој околу нашите душеци, без негативни аспекти на fiberglass и други пожар-retardant хемикалии.Зелен Чај Исполнет Мемориска Пена – Адаптибилен зелен чај мемориска пена прегратки телото и промовира свежина за удобно спие цела ноќ долго.Вредност душек направена со ист висок квалитет на пени и материјали кои се користат во нашата премиум колекции.Тоа значи без иритација на кожата, нема проблеми со дишењето, и не здравствени ризици за вас и вашето семејство, така што навистина може да остатокот лесно во текот на ноќта!.

Декларирани својства

Најдобри предлози