.

.

Acekit 1 3/4 Инчи Дупка Видов Со 3/8 Арбор ХСС Bi-Метал Дупка Виде Ножот И Променлива Заби Теренот За Дрво, Пластични Одбор, Цевки,Иверица, И Мек Метал Лист 1 3/4(44mm)

Acekit 1 3/4 Инчи Дупка Видов Со 3/8 Арбор ХСС Bi-Метал Дупка Виде Ножот И Променлива Заби Теренот За Дрво, Пластични Одбор, Цевки,Иверица,

Мислење на купувачите:

DEN 258.96
Износ
Залиха

【ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ】дупка видов направени од M42 high speed челик и bi-метал ,dual слотови за брзо отстранување на оштетени материјал,тешки и трајни со големи и остри променлива заби теренот за брзо и прецизно сечење. 【ДИМЕНЗИИ】дијаметар од дупката видов околу 1 3/4 инчи (44mm) за 1 3/4 инчи дупка сечење, длабочината на дупката го видов околу 1 инч (25мм). 【БРЗИ ПРОМЕНИ АРБОР】големина на завртката во арбор е 3/8 инчи за брзи промени mandrel, одговара на двете 3/8 и 1/2 инчи вежби. 【БОНУС】дупка видов дојде со ален клуч за вежба битови на инсталацијата , па вие не треба да плаќаат екстра пари за тоа, и 1 пакет на дополнителни вежба битови за долгорочна употреба. 【ШИРОКА ПРИМЕНА】Со дупка видов, можете лесно може да го намали прецизни дупка за дрво/иверица/ламинат/ПВЦ одбор, пластична цевка, таванот ,кујната кабинет дупка сечење, можете исто така да го користите за да се намали дупка за мек метал лист (вид потсетам : за метален лим сечење постојана ладење со вода ќе биде добро и за долгорочна употреба и брзо сечење).

Декларирани својства

Најдобри предлози