.

.

Dasco Forcer 39-42/L

Dasco Forcer 39-42/L

Мислење на купувачите:

DEN 618.00
Износ
Залиха

Saphir, светски лидер во квалитетот и разновидноста на нејзината кожа одржување и реновирање производи, има освоено предизвик за традиционално производство.Резултат на постојана потрага и успешен брак на високо-квалитетни природни суровини.Ова е како најголемата текстил, кожа стоки и cordonniers во повеќе од педесет земји на пет континенти употреба SAPHIR за зачувување и "убавина, здравје на кожа".Пол : Унисекс.Монтажа : None.Saphir, првиот француски бренд создадена во 1920 година, светскиот лидер во квалитетот и разновидноста на нејзината кожа одржување и реновирање производи, има освоено предизвик за традиционално производство.SAPHIR производи се резултат на постојано истражување и успешен брак на висок квалитет на природни суровини и материјали, ви нудиме најголем дострел во светот за зачувување и разубавувањето на сите leathers.Ова е како најголемата чевли, кожни производи и галантерија во повеќе од педесет земји на пет континенти употреба SAPHIR за зачувување и "убавина, здравје на кожа".

Декларирани својства

Најдобри предлози