.

.

TJ Вати Autographed Црна w/Жолта #'s Pro Стил Џерси-Beckett W Холограмот Црна

TJ Вати Autographed Црна w/Жолта 's Pro Стил Џерси-Beckett W Холограмот Црна

Мислење на купувачите:

DEN 4920.00
Износ
Залиха

Ние Се Залагаме За Голема Услуга На Клиентите Со Брза Испорака.Ние Учествуваме Во Над 500 Autographs Signings Годишно.Ние Сме Мал Бизнис, Кој Започна Со Едно Лице И 19 Години.За Вашето Задоволство И Се Повторува Бизнис Е Нашата Цел.ОВА НЕ Е НЕКОЈ МАК ЏЕРСИ.ОВА НЕМА ОЗНАКИ, БЕЗ ЛОГОА, БЕЗ АМБЛЕМИ.Ова е страна autographed Џерси на TJ Вати.Ова е Обичај прави (не името на брендот) Автентичен Стил (stitched букви и бројки) Џерси.Овој предмет има Beckett Сведок Автентикација, кој доаѓа со нумерирани налепница холограмот и генерички Beckett Сертификат за Автентичност.Можете да го погледнете овој објект на Beckett Автентикација веб-сајт.Тоа беше потпишан или на јавен autograph изглед или приватен декрипциски.Ова е акции слика на објектот.Иако вие може да не ја прими оваа точната ставка, ставката што сте ја добие е речиси идентична и сосема нов во одлична форма.Ние го цениме вашиот интерес за нашите објекти и ние се надеваме дека можеме да ги направиме сите трансакции професионални и задоволување.Џерси големината е XL.

Декларирани својства

Најдобри предлози