.

.

Spider Drawstring Ранец, Спорт Спортска Торба со Чевли Оддел за Унисекс

Spider Drawstring Ранец, Спорт Спортска Торба со Чевли Оддел за Унисекс

Мислење на купувачите:

DEN 839.76
Износ
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 1.Здрав & Трајни Полиестер : Направен од квалитетот Полиестер материјал здрав начин повеќе отколку повеќето други drawstring кеси на пазарот, нуди исклучителна сила да држи сè внатре. 2.Мултифункционален употреба : просторен доволно за сите ваши потреби, лична размена на облека, или брзини за работа, патување, салата, било од-вратата активности.Пакет сè што ви треба брз, лесен и удобен за работа, патување и спортски без проблеми. 3.Уникатен дизајн - посебен дното џеб е дизајниран да одговара на вашите чевли или други спортски додатоци.Главната џеб доволно големи за да се носат различни предмети, како што се облека, секојдневните набавки, итн.Прилагодливи drawstrings може да се вклопат и децата и тинејџерите.Ранец дизајн може да се ослободи рацете, и здрав ремени спречи да копа во рамената и да помогне да се намали вашиот рамо товар.Многу удобен за носење.Погодна за секој внатрешен и надворешен активности. 4.Лесни & Погодно cinch затворање : Спортска торба ќе се чувствувате убаво и светло на рамената, благодарение на неговиот ергономски дизајн.Повлечете го тешки-должност ремени тесни на овој ранец со цел да се cinch тоа затвори.Ремени се, исто така, се прилагодува, овозможувајќи ви да ги поставите на вашиот посакуваната должина. 5.Ако имате било какви прашања во врска со drawstring ранец,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се справи со неа во рок од еден ден.Една Големина Одговара на Сите со Унисекс Design Perfect за салата, спорт, патување, патување, кампување, планинарење, пешачење, трчање и повеќе!Тоа е исто така прекрасен Божиќ и Благодарноста подарок идеја за мажи, жени и тинејџерите.Момчињата и девојчињата може да се користи како салата ранец или bookbag.Тоа е голем спортски подарок за секого.Перење & Cleaning Air dry Hand измијте со ладна water Clean го со влажна крпа, ако necessary Please не железо it We високо ја цениме секоја од вашите споделување на шопинг искуство.

Декларирани својства

Најдобри предлози