.

.

Gywon Најлон Drawstring Ранец, Торба Спорт Спортска Торба со Чевли Оддел Отпорен на Вода Sackpack за Мажи Жени

Gywon Најлон Drawstring Ранец, Торба Спорт Спортска Торба со Чевли Оддел Отпорен на Вода Sackpack за Мажи Жени

Мислење на купувачите:

DEN 503.76
Износ
Залиха

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот. .Материјал : унисекс спорт Drawstring ранец е направен од висок квалитет на лесни трајни оксфорд ткаенина и мазна патентите, па ранец ќе трае долго.И тоа е Лесен, и водоотпорен, Тоа е удобно да се носат и повеќе практични.Специјален Дизајн : Чевелот Оддел обезбедува простор за вашите чевли, и можеби ќе сакате да се земе дополнителна пар на чевли со вас кога ќе се вежба, па тоа е многу практичен дизајн.Multilayer џебови : Ова Drawstring ранец има џебови за вода во шишиња, на страната и одделни мали џебови во внатрешноста за мобилни телефони или копчиња, итн.Ова е многу функционална Drawstring ранец.Големина : 13.18x6.88x16.53", на рака : 51.57".Одличен услугата на купувачи : ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние ќе се обидеме потрудиме да им даде на нашите клиенти најдобар шопинг искуство.

Декларирани својства

Најдобри предлози