.

.

KUUQA 25Pcs Зелена Drawstring Ранец најголемиот Дел Drawstring Кеси String Ранец Cinch Салата Ранец за Салата Спорт Патување

KUUQA 25Pcs Зелена Drawstring Ранец најголемиот Дел Drawstring Кеси String Ранец Cinch Салата Ранец за Салата Спорт Патување

Мислење на купувачите:

DEN 599.52
Износ
Залиха

Пакет се вклучени : 25* Зелена drawstring ранец кеси.Доволно количество за вас, исто така може да ги споделите со вашите семејства и пријатели.Материјал : направен од 210 denier полиестер, со СТП кожа засилен агол, силни и издржливи.Големина : мерки за прибл. 39 cm/15.4 инчи во должина и 34 см/13.4 инчи во ширина, погоден за повеќето деца и возрасни.Drawstring дизајн, 2 ремени секоја страна, лесен и лесно да се носат, може да биде салата ранец.Drawstring торба е совршен за спорт, фитнес, јога, референци, патува и повеќе; голем спортски подарок за пријателите и за семејството.Drawstring Ранец најголемиот Дел Drawstring Кеси String Ранец Cinch Салата Ранец за Салата Спорт Патуваат Спецификации : Боја:Зелена Големина : 39 см*34 cm/15.4" *13.4" Материјал : 210 denier полиестер Влечете низа за да ја затворите торба, drawstring дизајн ви овозможува складирање на работите брзо и да ги однесе во и надвор лесно Пакетот вклучува : 25 x Drawstring ранец, торба Информации : 1 : ве Молиме, чувајте ги подалеку од дофат на деца под 8 години, игра под возрасни е надзор 2 : ве Молиме да се извлече од оган.

Декларирани својства

Најдобри предлози