.

.

Owill Mcoplus Подводни Водоотпорен случај за DJI Osmo Џеб Камера Нуркање 100/328ft, Подароци (Црна)

Owill Mcoplus Подводни Водоотпорен случај за DJI Osmo Џеб Камера Нуркање 100/328ft, Подароци (Црна)

Мислење на купувачите:

DEN 2399.76
Износ
Залиха

Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден. ❤❤[НАЈДОБАР ПОДАРОК / ПРИСУТНА] - Нова Година е Ден,Абрахам Линколн е Роденден,Св.Камерата оперативни температура : 0-40°C (32-104°F) Компатибилен Камера : DJI Osmo Џеб Камера.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот. Валентин,љубителите' ден,Џорџ Вашингтон Роденден,Св. ❤ Насловна & Кујна,Насловна & Живеат,Дома,Дома Декор,Оркестарот,Налепници,декорација,Дома Décor,уметност,ѕид налепница,Мода,Decal,diy,Цвеќиња,Дома Декорација,Ѕид Decal,Cover,vinyl,Gifts,Cushions,Pillows,bedroom,Cotton,case,painting,Kitchen,Wallpaper,lights,led,Modern,Tool,Posters,Кујна Додатоци,Кујна & Јадење,Кујна & Дома,Платно,симпатична,децата,Печатење,Ѕид,Цртани филмови,Автомобили,Насловна & Градина,Часовник,Маслото,Перница Маска,Мини,свила,Дрво,Софи : . ❤ Оваа подводна камера случај не е само за нуркачи, со овој водоотпорен домување , веќе не мора да се грижите за вашата камера ако врне, снежните или прашина.Mcoplus подводни водоотпорен случај за DJI Osmo џеб Камера нуркање 100/328ft Introduction : Оваа подводна камера ги покрие може да се задржи вашата камера безбедно и сува кога правите фотографии или видеа подводни.ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.

Декларирани својства

Најдобри предлози