.

.

Безценните P3547LF-BL Потерница Широка, Мат Црна

Безценните P3547LF-BL Потерница Широка, Мат Црна

Мислење на купувачите:

DEN 3625.92
Износ
Залиха

Одговара 3-дупка 6-16 во.инсталации.Вклучува појавување заврши притисни pop-up одвод на собранието.Керамички кертриџ. 1/4 пак се справи со запира. 1/2 во.-14 NPSM адаптери.АДА согласност.Water Sense етикетирани тапа користи најмалку 20% помалку вода од индустријата стандард без да ја загрози ефикасноста.На минимална дизајн на Потерница™ колекција додава современ допир да се бања.Нови ажурирани мазна крива на spout и елегантни се справи со дизајн создава уредни, лесна-за-чистење на купатило простор.Можете да ги инсталирате со доверба.Безценните Water Sense етикетирани чешми, тушеви и тоалети користат најмалку 20% помалку вода од индустријата стандардот—заштеда на пари без да го загрози ефикасноста.

Декларирани својства

Најдобри предлози