.

.

Baikey Куче Обука Бел, Куче Doorbells Куче Ѕвоно за Врата Медиокритет Обука се Прилагодува Миленичиња Куче 7 Екстра Големи Гласно Ѕвоно за Врата Knob Housetraining Houserbreaking, Црна

Baikey Куче Обука Бел, Куче Doorbells Куче Ѕвоно за Врата Медиокритет Обука се Прилагодува Миленичиња Куче 7 Екстра Големи Гласно

Мислење на купувачите:

DEN 165.36
Износ
Залиха

????Лесно да се Обучуваат : кучето обука ѕвона се еден од лесно и без конфронтација решенија за тоалет воз семејство е најдобар пријател.Кучето обука бел обезбеди брзо и ефикасно решение да речиси на вашето куче медиокритет обука проблеми за кучиња од сите возрасти.Нема повеќе scraching, лае!Ако не сакате да го инсталирате куче на вратата на вашиот сопствен вратата, а потоа изберете го ова кутре бел, многу е удобен и лесен за користење, и тоа е забавно да комуницирате со вашиот кутре. ????Прилагодливи Бел Висина : кучето бел е прилагодлив и може да бидат построги на било која големина на вратата knob или кука, и Неговиот ергономски дизајн овозможува лесно прилагодување на должината (во зависност од големината на вашето куче). ????Засилен Занитвам : врз Основа на повратни информации од корисниците, ние засилен занитвам да ги споделите со бел висат на knob или кука за да бидете сигурни дека вашиот кутре нема да го симнат. ????Ажурирани Ѕвона & Најлон Лента : 7pcs гласно нерѓосувачки челик ѕвона, чувајте ги сјајна и jingle звуци се лесни за ушите од радосна кучиња.Мазна детали, без било слот да наштети на домашно милениче кога вашиот кутре да ѕвонам.Црна рака со полиран метал хардвер изгледа одлично, стои до tugs, гребнатини, и гризнувања. ????Совршен Подарок : Обучуваат вашето куче со куче вратата ѕвона, се учат на вашето куче основните послушност команди како Медиокритет Обука.Одличен квалитет и издржливи.Она што е уште поважно, одлична за сите куче раси, без оглед на возраста, полот и големина.

Декларирани својства

Најдобри предлози