.

.

Кина Palaeowind Снабдување Национален Правец на Памучна Крпа Маса Крпа Tablecloths Плоштадот Кафе Маса Крпа Tablecloths Ветре Обичај,-6060cm

Кина Palaeowind Снабдување Национален Правец на Памучна Крпа Маса Крпа Tablecloths Плоштадот Кафе Маса Крпа Tablecloths Ветре Обичај,-6060cm

Мислење на купувачите:

DEN 1725.60
Износ
Залиха

Ова е природен памук ткаенини, мека, нечистотија и носат.Тоа не се држи до вашата кожа кога јадете, а не жешка не е влажна, дише.Погоден за трпезариска маса, кафе на маса, биро, складирање, маси, итн., за внатрешна или надворешна пикник.Да се создаде убава и луксузни средина за вашето семејство и пријатели и уживајте заедно.Машина за перење мие и се остварливи.Материјал : Памук Ткаенини : Памучна Ткаенина главна компонента на содржината : 90 Ткаенина пати Материјал : Лен Ткаенини мали компонента на содржината : 10 Категорија : Позадини Стил : Национален Правец Облик : Правоаголник е Применливо сцена : Големина на Домаќинство : 120 * 120cm, 140 * 140cm, 130 * 180cm, 140 * 180cm, 140 * 200cm, 140 * 220cm, 90 * 90cm, 90 * 140cm, 60 * 60см.

Декларирани својства

Најдобри предлози