.

.

ytbmhhuoupx Автомобил Странични потпирачи за глава Перница за Lada XRAY Главата Вратот Поддршка Монтажни Патување Спиење Заштита потпирачи за глава Фланелен боксери Беж

ytbmhhuoupx Автомобил Странични потпирачи за глава Перница за Lada XRAY Главата Вратот Поддршка Монтажни Патување Спиење Заштита

Мислење на купувачите:

DEN 1325.52
Износ
Залиха

на потпирачи за глава перница е направен од дише ткаенина со стабилна ABS род.Ве молиме погледнете ги нашите слики на едноставен процесот на инсталација.Вашето патување ќе биде многу удобно.Тоа исто така може да помогне да се одржи подобро држење на телото за спиење и да се заштити вашата глава од удирање врати или прозорци кога автомобил е возење или bumping.Двете стари лица и деца може да се најде удобно потпирачи за глава на аголот.За безбедноста на возат автомобил, ние ви препорачуваме главниот двигател не е препорачливо да се инсталира главата ограничувања.

Декларирани својства

Најдобри предлози