.

.

Гејмерски Слушалки PS4 Слушалки со Микрофон | 7.1 Опкружувачки Звук, Xbox Еден Geadset со RGB LED Светло, PS5 Слушалки со Бучава Поништување на Микрофон за Xbox Еден, PS4, PS5, Nintendo Прек

Гејмерски Слушалки PS4 Слушалки со Микрофон | 7.1 Опкружувачки Звук, Xbox Еден Geadset со RGB LED Светло, PS5 Слушалки со Бучава

Мислење на купувачите:

DEN 2361.60
Износ
Залиха

Екслузивно АУДИО КВАЛИТЕТ : Кој има 50mm neodymium возач во секое уво куп, слушалки обезбедува виртуелниот сараунд звук кој може да ве извести за каде што дејството се случува или предупреди за опасност; одличен гејмерски слушалки за разни игри како Call of Duty, богот на војната, GTA5, Ѕвезда Оддели Battlefront 2015 Година, бојното Поле 1 и така натаму.ШИРОКА ПРИМЕНА : Со 3,5 mm приклучок, ова ps4 слушалки се компатибилни со PS4, PS5, Xbox Еден X/S, КОМПЈУТЕР, Nintendo Прекинувач(Аудио), Nintendo нови 3 DS LL(Аудио), Лаптоп, Mac, Таблет, мобилни уреди и др.; Ве молиме имајте во предвид дека Microsoft Адаптер ќе бидат потребни(не се Вклучени) за стара верзија на xbox еден контролори; USB кабел мора да биде вклучен за да светне на RGB.МНОГУ УДОБНО На RGB осветлување изгледа фантастично но сепак мека да се погледне, поставување на тон и создавање на опуштена атмосфера, кога играте.БУЧАВА ИЗОЛИРАЊЕ на МИКРОФОН : ви Благодариме на микрофонот кој е 160 степени rotatable и дека вашиот глас може да биде 360 степени зедов, ова xbox слушалки ви овозможува лесно да ја координираат со вашиот тим; микрофонот е исто така способен за изолирање на несакани бучавата во позадина, со вашиот гејмерски пал со врховниот јасност.КОРИСНА ВО ЛИНИЈА КОНТРОЛА : Ова ps5 слушалки со knob на аудио кабел дефинитивно го прави погодно за вас за контрола на јачината на звукот, го исклучите/вклучите микрофонот, кои, исто така, го прави навистина корисни кога сме се борат наоѓање на овие алатки на компјутерски екран.Gizori Гејмерски Слушалки - удобно слушалки обновување на звукот на стапките или gunshots Компатибилност (со 3,5 mm Приклучок за Полнач) [1] PS4/PS5 контролер [2] Xbox еден контролер (За постарите верзии (без 3.5 mm џек за слушалки) на Xbox еден, Microsoft Xbox Еден адаптер е потребно (Не се вклучени)) [3] Лаптоп (Mac/Windows) [4] Desktop (компјутер адаптер (Вклучен) е потребен за одделни аудио и микрофон приклучоци) [5] Мобилни Уреди (Телефон/Таблет) USB Кабел * Имајте на ум дека usb кабел е за осветлување до слушалките само, не за аудио 2 во 1 Splitter (исто така наречена pc адаптер ) * Вклучени * Поврзани со 3.5 мм џек по пристигнувањето * Може да биде исклучен од 3,5 мм џек.

Декларирани својства

Најдобри предлози