.

.

Gridwall Ѕид Загради - Тешки Мрежа Панел Монтажа, Закачалки - Еден Заградата - Хром

Gridwall Ѕид Загради - Тешки Мрежа Панел Монтажа, Закачалки - Еден Заградата - Хром

Мислење на купувачите:

DEN 718.80
Износ
Залиха

Користете го нашиот метал gridwall месеци се направени за лесно монтирање & безбедна gridwall прикажува и мрежа панели против ѕид.Нашите монтажа голема заграда доаѓаат во хром финиш и ќе се одржи мрежа панели со до 1/4" дебела жица.Секоја мрежа панел треба да се монтира со најмалку 4 монтажа голема заграда.Назад плочи доаѓа во дијамант форма со 4 пред-drilled дупки.Едноставно завртка овие во вашиот ѕид и да се откажам вашата мрежа панел од заградата да ги прикажете вашиот gridwall.Мрежа панел ќе висат 2" од ѕидот.Барање за нашата Мрежа Панел Флеш Монтажа Клипови ако треба да се качи мрежа панел против ѕид, без простор помеѓу ѕидот и мрежа панел.Овој оглас е за еден хром монтажа заградата.

Декларирани својства

Најдобри предлози