.

.

Mobestech 2 парчиња Diffuser Светилка Sock Мека Diffuser Светилка Покрие Крпа Флеш Светилка Опфаќа Креативни Круг Lampshades Светилка Опфаќа Фотографија Студио Реквизити

Mobestech 2 парчиња Diffuser Светилка Sock Мека Diffuser Светилка Покрие Крпа Флеш Светилка Опфаќа Креативни Круг Lampshades Светилка

Мислење на купувачите:

DEN 465.60
Износ
Залиха

Може да се користи за лични дома, студио, фото студио, итн., има широк спектар на апликации.Широко се користи во портрет фотографија, комерцијални и рекламни фотографија, деца фотографија, видео снимање, микро филмска снимање, итн.Користење на еластична и издржливи крпа материјал, донесување на оваа маска не е лесно да се оштети и да се.Бела крпа умерена светлина маска, затворена за стегање, да може ефективно да го покривајте блицот.Крпа маска може да омекне флеш светлина и направи фотографии да изгледаат природно.

Декларирани својства

Најдобри предлози