.

.

FAKEME Eggcrate 40 ° Саќе Мрежа за Diffuser Сенка

FAKEME Eggcrate 40 ° Саќе Мрежа за Diffuser Сенка

Мислење на купувачите:

DEN 1288.80
Износ
Залиха

Компатибилен со 7-инчен стандард светилка сенка.Совршен за фотографија на производ, рекламирање, слика, портрет, уметност, свадба и сл.Изработен од алуминиумска легура,цврсти и издржливи.Може да биде лесно да се отстранат и спроведен од светилка сенка.Мрежа обезбеди 40 степен зрак се шири.

Декларирани својства

Најдобри предлози