.

.

Souarts Дете Велосипед Седиште за Деца, Дете Велосипед Велосипед Седиште со Handlebar за Планински Велосипед, 2 до 5 Години Децата Велосипед Седиште до 48 Килограми, Прилагод

Souarts Дете Велосипед Седиште за Деца, Дете Велосипед Велосипед Седиште со Handlebar за Планински Велосипед, 2 до 5 Години Децата

Мислење на купувачите:

DEN 860.64
Износ
Залиха

????Материјал : направен од висок квалитет на алуминиум легура како и високо-квалитетни нерѓосувачки челик, материјалот е цврсти и издржливи, седиштето е мека и удобна, и шупливи дизајн е корисно за вентилација. ????Лесен за инсталација : погодни за планински велосипеди, хибридни велосипеди и вежбање велосипеди, но не и за електрични велосипеди, патот велосипеди или стари велосипеди со кабли на врвот цевка.Процесот на инсталација само треба клуч, нема други алатки се потребни, и тоа може да биде инсталиран брзо. ????Димензии-Handlebar : 4.92 инчи x 3.74 инчи.Удобно handlebar обезбедува деца со безбедно возење искуство, и родителите може да се вози велосипед со доверба.Детето велосипед седиште : 6.18 инчи x 3.82 инчи, поддршка род : 10.12 инчи, услугата живот од 2 до 5 години, но не повеќе од 48 килограми. ????Безбедноста и удобноста : Нашата предните седишта се овозможи на децата да се види подобро и уживаат во прекрасната глетка.Во исто време, родителите, исто така може да ги видат своите деца за лесно нега, што ги прави побезбеден. ????Уживајте во времето-со нашето дете велосипед седиште и дете велосипед handlebar, може да се земе вашите деца за да се прошетаат заедно, не само што можат да уживаат во убави родител-дете време, но, исто така, нека деца излезете надвор и да уживате во прекрасна глетка.Материјал : Алуминиум и Нерѓосувачки Челик.Големина : 28.5*8*5cm (handbar).Материјал : Алуминиум и Нерѓосувачки Челик.Големина : 30*16*10см (седиште).Материјал : Алуминиум и Нерѓосувачки Челик.Големина : 28.5*8*5cm + 30*16*10cm (седиште+handbar).

Декларирани својства

Најдобри предлози