.

.

Право Guard Спорт Antiperspirant Deodorant Аеросол, Оригинални, 8.5 Унца (Пакување од 12)

Право Guard Спорт Antiperspirant Deodorant Аеросол, Оригинални, 8.5 Унца (Пакување од 12)

Мислење на купувачите:

DEN 1287.36
Износ
Залиха

Deodorant аеросол.Долготрајна свежина.Целосна покриеност во еден спреј.Го неутрализира мирис со мирис технологија.До 24-час мирис заштита.Знаете дека човек во стои дека е сигурен доволно да започне бран дури и кога вашиот тим е надолу по 30 – што би можело да ви биде.Со најмногу 24 часа на мирис заштита, Право Guard Спорт има сте заштитени.Значи, одиме напред и да се фрлаат рацете во воздух.Ова е оригиналниот мирис.Плус тоа ги штити во текот на целиот ден против мирис, има анти-дамка формула за заштита на облека, и се суши на контакт.

Декларирани својства

Најдобри предлози