.

.

Шума Елени Cremation Urn, рачно изработени Метал Urn за Човечка Пепел, Возрасни Cremation Urn со Сомот Торба

Шума Елени Cremation Urn, рачно изработени Метал Urn за Човечка Пепел, Возрасни Cremation Urn со Сомот Торба

Мислење на купувачите:

DEN 2136.00
Износ
Залиха

УНИКАТЕН - Ова CREMATION URN е Рачно направена производ обезбедување секој urn е УНИКАТЕН, ПРИФАТЛИВА URN и ИЗДРЖЛИВИ.УБАВА - Нашата убава дизајн на оваа urn прави нејзините prefect почивалиште за вашата сакана.Оваа ВОЗРАСНИ URN доаѓа со горниот отвор со навој капак и се чувствува дното.Рачно изработени - Секој производ е рачно изработени од страна на нашите вешти занаетчии кои произведуваат уникатен исклучителна производ ПОГРЕБОТ URN одговара на остатоците од повеќето возрасни тежина до 200 кг.ИЗДРЖЛИВИ - Секој urn се направени со висок квалитет метал и заврши со лак за заштита.На сомот е вклучена торба со секој urn за лесен транспорт.Боја : Мулти, Димензии : 6"L x 6"W x 10"H. Капацитет 200 кубни инчи.ЗАДОВОЛСТВО - сакаме нашите семејства да се најде совршен одмор место за својот сакан.Ако не сте задоволни со купувањето, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги прифати врати.Ние сме уникатен избор на други Метални и МЕСИНГ CREMATION URNS во нашата продавница DIVINITYURNS.Divinityurn Шумски Елени urn е елегантен и смирувачки CREMATION URN за вашата сакана.На urn е направен од цврст Метал и совршен лак грб да се зачува својот сјај.Тоа доаѓа со врвот отворање, со навој капак, и се чувствува дното.Едноставен, но Елегантен Шума Елени дизајн е рачно изработени на секоја urn да се покаже убави детали, давајќи му на ПОГРЕБ URN уникатен изглед на секоја готовиот производ.Нашите urns се рачно изработени уникатно од страна на античките процес наречен песок кастинг.Оваа ВОЗРАСНИ URN држи до 200 кубни инчи на cremains и приближна мерка е во тоа што 1-фунти на тежината пред да cremation е еднаква на 1 кубни инчи по cremation .Димензии : 10-инчен-висока x 6-инчен дијаметар.Сите наши urns се во нашиот магацин и се подготвени да брод штом исплата е расчисти.Обично ние брод во рок од еден работен ден од денот на приемот на плаќање. 100% Задоволство Гаранција♦ЗАДОВОЛСТВО→ Ние го носат елегантна и високиот квалитет на производите и ние веруваме дека ќе бидете многу задоволни со квалитетот и креативен дизајн на нашите производи ♦НАЈДОБРА ЦЕНА ГАРАНЦИЈА♦ЛЕСНО се ВРАТИ→ Ако не ви се допаѓа производот по пристигнувањето ве молиме контактирајте со нас преку формуларот за контакт и извештајот на прашањето во рок од 3 дена по производ пристигнување и ние ќе рефундирање на вашите пари по производ е испраќаат назад до нас.Но, откако производот се користи ние не ќе го прифати враќањето поради лична природа на овој производ.

Декларирани својства

Најдобри предлози