.

.

ProSticker 248V (Еден) Патриот Серија Стојам во Чест на Ветерани, Полицијата Огнот Орел Тенка Сина Линија Decal Налепница (4 X 5)

ProSticker 248V (Еден) Патриот Серија Стојам во Чест на Ветерани, Полицијата Огнот Орел Тенка Сина Линија Decal Налепница (4 X 5)

Мислење на купувачите:

DEN 166.80
Износ
Залиха

Направени со отворено професионална одделение винил и УВ отпорни бои.Contoured намалување на обликот на сликата за чиста и сопствен изглед.Уникатно дизајниран од страна на нашите национални наградуван уметник да изгледаат добро на секоја боја на позадина.Може да се применат за да се повеќето мазни површини, вклучувајќи и возила, лап-топ компјутери, windows, алатка кутии, итн.Инструкции вклучени за лесна апликација.Сите нарачки брод истиот или следниот работен ден.Ќе добиете од Prosticker (Еден) Патриот Серија".Внатрешна/Надворешна decals contoured намалување на обликот на сликата.Дизајниран и произведен од страна на Pro Sticker.Печатени на професионална одделение винил со надворешноста одделение мастила да се одржи во сите временски услови.Најголемиот дел Количини и Прилагодено Нарачки се наша специјалност.Да се увери сите на нашите продажни се "Плоштад & на Ниво" Вашето задоволство е да се гарантира.Цел денес со доверба.Уживаат.

Декларирани својства

Најдобри предлози