.

.

SybronEndo 825-4405 К3 NiTi Ендо Датотека, 0.04 mm Коси, Зелена Коси, 40 Совет Големина, Црна Совет Боја, Никел-Титаниум, 25 mm Должина (Пакување од 6)

SybronEndo 825-4405 К3 NiTi Ендо Датотека, 0.04 mm Коси, Зелена Коси, 40 Совет Големина, Црна Совет Боја, Никел-Титаниум, 25 mm Должина

Мислење на купувачите:

DEN 1444.80
Износ
Залиха

Позитивни гребло агол дава активен сечење акција на К3 ендо датотеки.Третиот радијална земјиштето на К3 датотеки стабилизира и го задржува инструмент сконцентриран во канал и ја минимизира преку ангажман.Радијална земјиште олеснување намалува триењето на канал ѕид.Земја на потекло : сад.

Декларирани својства

Најдобри предлози