.

.

Фабрика Директни Занает Пакет од 12 Борови Шишарки, Rusty Ѕвезда и се Меша Бери Флорални Празник Зема

Фабрика Директни Занает Пакет од 12 Борови Шишарки, Rusty Ѕвезда и се Меша Бери Флорални Празник Зема

Мислење на купувачите:

DEN 763.92
Износ
Залиха

Пакет од 12 Борови Шишарки, Rusty Ѕвезда и се Меша Бери Флорални Празник Зема.На Секоја Мотиката.кликни Да Ги Мерките 12 Инчи Висок.Произлегува се Сите Рака Завиткани.Употреба во Празник Centerpieces, Мантија Декорација, Изработката, Пакети.Пакет од 12 Борови Шишарки, Rusty Ѕвезда и се Меша Бери Флорални Празник Зема.Големина : 12" Л.

Декларирани својства

Најдобри предлози