.

.

20 Парчиња Божиќ Pinecones Зема Вештачка Црвена Бери Зема Борови Шишарки Гранки со Снег Борови Иглички за Божиќ Венец Одлуки Флорални Спрејови Венци Гарланд Декорација

20 Парчиња Божиќ Pinecones Зема Вештачка Црвена Бери Зема Борови Шишарки Гранки со Снег Борови Иглички за Божиќ Венец Одлуки Флорални

Мислење на купувачите:

DEN 311.76
Износ
Залиха

【Ќе Добиете】20 парчиња вештачки борови зема со црвени бобинки и борови иглички, доволни количини може да ги задоволи вашите потреби за DIY занаети и празник декорација. 【Материјал】Нашите борови шишарки се природни, faux црвени бобинки се направени од пена и пластични матични и борови иглички со вештачки снег, и е подготвен да се донесе полнота и празник дух на вашиот сезонски украсување. 【Широка Примена】Божиќ цветни стебла за аранжмани, DIY Божиќ венец и гарланд, табела централен, со топли и фестивалот атмосфера во вашиот дом и партијата. 【Идеален Подароци】вештачки Божиќ црвени бобинки и pinecones зема совршени за подароци embellishments или празник занает проекти.Додадете празнична атмосфера за Божиќ и летни настани. 【Божиќ Декорација】Овие борови шишарки гранки се погодни за Божиќ дрво декорација, Божиќ венец, букети, и одлична за подарок завиткување декорација, да направите вашиот подарок повеќе Божиќ и шик.Празник Црвени Бобинки и Pinecones Зема, 20 Парчиња Вештачка Црвена Бери Зема, Pinecones Гранки, Зелени Борови Иглички за Божиќ Флорални Спрејови Венци Гарланд Декорација DIY Занаети Широка Примена : Божиќ цветни стебла за аранжмани, DIY Божиќ венец и гарланд, табела централен, со топли и фестивалот атмосфера во вашиот дом и партијата.Карактеристики : Материјал : пластични, пена, pinecones, железо Големина : како слика се прикажани Пакет се Вклучени : 20 x Божиќ Црвени Бобинки и Pinecones Зема.

Декларирани својства

Најдобри предлози