.

.

MSUIINT 3 Еез Црвено Бери Произлегува Вештачки Борови Зема со Божиќ Топки Борови Гранки со Борови Шишарки Симулација Празник Флорални Зема Свети Матични за Градина Св?

MSUIINT 3 Еез Црвено Бери Произлегува Вештачки Борови Зема со Божиќ Топки Борови Гранки со Борови Шишарки Симулација Празник Флорални

Мислење на купувачите:

DEN 1932.00
Износ
Залиха

Издржлив Материјал : Тоа е изработен од пластика материјал, издржлив и цврста, со реалистични бои и изглед, лесно да се создаде селски чувство, не е лесно да исчезнат или да се скрши, добра материјали може да ја придружува за долго време.Божиќ Декорација : Борови со бери зема оркестарот може да биде додаден на вашиот Елка, венци, centerpieces, букети, Божиќ цветни аранжмани, може да се користи со други вештачки растенија DIY да се направи вашиот уметнички дела целосно на уметност.Секој еден е цврсто прикачен флексибилна занает стап, може добро да ги задоволат вашите извршување на убавината и украсни потреби, зголемување на Божиќ атмосфера.Симулација : Иако производот е вештачки, тој е многу реална.Само како вистинска работа.Тоа секогаш може да се одржи оваа држава, нема да бидат оштетени, и можете да ги красат вашата соба совршено, без да се грижи за тоа.Апликации : Вие не може да се користи на борови веднаш да ги красат Новогодишни венци, Божиќ подарок кутии, Божиќ торта капи и други Божиќ занаети.И сите други места сакате да се потенцира Божиќ, роденденот и фестивалот атмосфера, оставајќи добра меморија за вашите семејства, пријатели.Идеален Подароци : вештачки борови се најдобрите подароци за вашето семејство и пријатели во Божиќ, додадете празнична атмосфера за Божиќ и летни настани, идеален за Зимски свадба декорација и празник партии, компанијата настани и други Божиќ функции.Големина : 3 Pcs.

Декларирани својства

Најдобри предлози