.

.

генерички 30pcs Вештачки Лист Произлегува Зголеми Лист Произлегува Faux Растенијата Произлегува Цвет Аранжман Матични Флорални Жица Произлегува за DIY Занает Букет Од?

генерички 30pcs Вештачки Лист Произлегува Зголеми Лист Произлегува Faux Растенијата Произлегува Цвет Аранжман Матични Флорални Жица

Мислење на купувачите:

DEN 357.12
Износ
Залиха

Свежи природни произлегува изгледа убава, сликовито и lifelike, погоден за DIY цвет пакет.Овие цвеќиња, кои се матични лесно да се постави, може да се како вашата потреба големина на аранжманот вашите цвеќиња.Тие се специјално произведени за цветни аранжмани и правење занает цвеќиња.Секогаш да остане свеж изглед, со светли бои и со уникатен облик, ќе останат свежи и убави година по година.Тие никогаш нема да венеат.изработени од еколошки и пластични материјали.Издржлив материјал за повтори и долгорочна употреба.

Декларирани својства

Најдобри предлози