.

.

2 Пакет Магнетни Phone Држач за Автомобил Табла Шофершајбната Надгради Вшмукување Чаша Автомобил Телефон Носителот на Планината Одговара за Сите Мобилен Телефон Handsf

2 Пакет Магнетни Phone Држач за Автомобил Табла Шофершајбната Надгради Вшмукување Чаша Автомобил Телефон Носителот на Планината Одговара

Мислење на купувачите:

DEN 431.76
Износ
Залиха

Ниска Инсталација Висина : овие магнетни автомобил месеци за мобилни телефони може да остава широко поле на гледање на возачот, кои можат да висат надолу мобилен телефон смирен без попречување на возачот приказ, на пр phone држач за автомобил табла може да направи вашата возењето побезбедно.Внимателен Подарок : можете да го испратите овие магнетни телефон носителите на вашите пријатели, соседи или членови на семејството кои имаат автомобили, кои може да се покаже вашиот топло срце и добрина, на лицето кое ги прима овој подарок ќе биде многу среќен.Флексибилен за Инсталација и Употреба : на вшмукување чаша база може да биде цврсто прикачен на автомобил центар конзола или шофершајбната, дозволувајќи им на автомобил на сопствениците да се избере како да инсталирате и користите оваа магнетен телефон автомобил монтажа за автомобил, и табла магнет телефон носителот исто така, може да биде инсталиран на десктоп дома или канцеларија за да се одржи на мобилен телефон, така да нема да изгубите вашиот телефон лесно.Повеќе Агли за да се Избере : база над вшмукување чаша на мобилен телефон автомобилот лулка може да се ротира 360 степени, и rotatable стојат и топката заеднички го прават многу полесно да се прилагоди безбедност, телефон агол на гледање, со многу удобност во вашиот живот.Убав Автомобил Табла Телефон Носителот на Сет : ќе добиете пакет, вклучувајќи 2 парчиња на магнетна телефон носители за автомобили, количината е доволна за да ги задоволи вашите секојдневна употреба и за замена, и тие се добро спакувани, со цел да ги задржи од кршење време на транспортот.

Декларирани својства

Најдобри предлози