.

.

Ringke Моќ Клип Крило Магнетни Автомобил Планината Телефон Носителот Премиум Воздухот се Пропустливи Лулка 360° на Ротација Долго Стигнат до Вратот Мобилен Телефон Ав

Ringke Моќ Клип Крило Магнетни Автомобил Планината Телефон Носителот Премиум Воздухот се Пропустливи Лулка 360° на Ротација Долго

Мислење на купувачите:

DEN 359.76
Износ
Залиха

Дизајниран да биде ставен на безбедно растојание од воздухот се пропустливи за да се избегне нарушување на струење.Внатрешниот клип е заштитена со TPU материјал кој може да се спречи голема штета на пропустливи.Двојно knob технологија на овој автомобил планината нудат различни 360° rotationable агли на гледање.Голем и моќен магнет прилепува било метална плоча или случај на себе за здрав и сигурен чекање на вашиот уред.Ве молиме Прочитајте - метална плоча на задната страна на вашиот уред може да се меша со безжично полнење. / Магнетни главата треба да се користи со метална плоча на било која марка или затворен Ringke метална плоча.

Декларирани својства

Најдобри предлози