.

.

Автомобил Чаша Носителот Телефон Планината Надгради Универзална Прилагодливи Долг Врат Никогаш не Тресете Мобилен Телефон Носителот Автомобил Телефон Планината

Автомобил Чаша Носителот Телефон Планината Надгради Универзална Прилагодливи Долг Врат Никогаш не Тресете Мобилен Телефон Носителот

Мислење на купувачите:

DEN 285.36
Износ
Залиха

【2022 Надградена верзија】Мобилен телефон првенство држач за автомобил се прилагодува на knob-тип на база покриени од страна на анти-лизга гумени влошки.Направени со прилагодливи тешки база и издржливи АБС материјал, погоден за вашето возило чаша носителот помеѓу 2.4" и 3.5" и до 4.2" во дијаметар кога се стави на 3 вклучени влошки. 【Лесен за Инсталација и Работа】На ново повторно се дизајнирани телескопски може да се прилагоди нагоре и надолу две копчиња и кој било агол.На 360° ротирачки топката заеднички и флексибилни телескопски дизајн го прават тоа лесно да го добиете идеален агол на гледање.На цврстата поддршка род и клип рака може да го држете вашиот телефон цврсто без тресење, Ротирање на купот на носителот на база на стрелките на часовникот за да го отворите 3 камери, и ротираат спротивно од стрелките на часовникот за да го затворите камери. 【Флексибилен Дизајн】Автомобил телефон планината може прилагодливи стега рацете одговара за сите мобилни телефони се помеѓу 1.97"и 3.62" во ширина.Како на пример, на најновите iphone-13 MAX PRO 12 МИНИ/ PRO/11/XS/X/8/XR/7 Плус, Samsung Галакси S20+/S10/S9/S8/Забелешка 20/10/9, Google Пиксели,МОТО, HUAWEI, LG и други паметни телефони и GPS може да се користи. 【Широка компатибилност】криви рака и растеглив нозе обезбеди сите круг заштита за вашиот телефон.Cupholder phone држач за во автомобил е се Прилагодува и се вклопува цврсто и совршено, сигурно во купот држач за автомобил, Голф Количка,возила,Брод,камион или SUV, фитинг да различна големина купот на носителите во вашето возило. 【Совршен Подарок за Автомобил Телефон Носители】 се Стави на телефонот планината на купот на носителот да се задржи цртичка ans прозорец чисти, без блокирање на линијата на очите, посигурни.Дизајнирано за да ги задржи уред стабилна и безбедна во текот на автомобил вози.Цврста конструкција за минимизирање на патот вибрации за стабилизира гледање.Тоа е најмногу смирувачко избор да се даде тоа како подарок за некој се грижи за тебе. 45 дена нема причина да се вратат,1 година Гаранција.ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас .ние ќе се реши што е можно поскоро.

Декларирани својства

Најдобри предлози