.

.

Универзален Автомобил Телефон Носителот Zcargel Автомобил Rearview Огледало Мобилен Телефон Носителот 360 ° Rotatable Телефон Носителот на Snap-in navigation заградата Автомобил Моби?

Универзален Автомобил Телефон Носителот Zcargel Автомобил Rearview Огледало Мобилен Телефон Носителот 360 ° Rotatable Телефон Носителот

Мислење на купувачите:

DEN 496.56
Износ
Залиха

Одлична одобрување : На автомобил rearview огледало телефон носител е направен од високо-квалитетна ABS+метал материјал, издржлив, не е лесно да се нула, стилски дизајн, лесен, брз, стабилен и не-тресење, едноставен и практичен. 360-степен ротација дизајн : телефонот држачот поддржува менување на аголот на волја, која е погодно за да се прилагоди на потребните навигација агол, подобро план на маршрутата, и се вози лесно.Зглобовите во секој агол, може да се прилагоди и може да се ротира 360 степени.Можете слободно да ја прилагодите на различните агли на гледање ви треба за да уживате во најдобрите возачко искуство.Против пролизгување и отпорно на гребење дизајн : четирите агли, додека на задниот дел на возилото-видете огледало рамка има задебелена сунѓери за да се спречи паѓање и гребење.Ултра-здрав gooseneck може да ги апсорбираат вибрациите и да се обезбеди стабилна гледање на животната средина.Преку здрав и висок квалитет на изработка, тоа е повеќе стабилен и цврст, и мобилен телефон се одржува повеќе цврсто.Лесен за инсталација : автомобилот заграда може да биде цврсто фиксирани на rearview огледало на автомобил без алатки.Клипот е цврсто фиксирани на rearview огледало на автомобил, и подвижните дизајн е погодна за огледала од различни големини.Применливи модели на мобилни телефони : универзална rearview огледало автомобил носителот, погоден за повеќето мобилни телефони, мобилни телефони, паметни телефони; компатибилен со мобилни телефони/smart phones/GPS/PDA/MP3/MP4 уреди, итн.Опис : Материјал : ABS+метал Големина : 13cmx9cmx10.5cm Weight : 240g Боја : Black Package вклучува : 1 x Автомобил телефон holder Note : 1.Боја информации : Поради разликата на екранот и светлина, боја на овој објект може да биде малку поинаков од сликата.2. За големина на : големината е целосно рачно изработени, ве молиме промени 1-2 см во зависност од различните методи на мерење.Задоволителна услуга : Ако има било какви проблеми со квалитетот или пакување штета, не можете да го користите производот, можете да контактирате со нас, ние ќе ви одговори веднаш штом е можно, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Ви благодариме!.

Декларирани својства

Најдобри предлози