.

.

360 ретровизорот Телефон Носителот на Телефонот се Залагаме за Автомобил Монтажа, Мобилен Телефон Автомобилот Лулка и GPS Носителот, Прилагодлив Автомобил задното С?

360 ретровизорот Телефон Носителот на Телефонот се Залагаме за Автомобил Монтажа, Мобилен Телефон Автомобилот Лулка и GPS Носителот,

Мислење на купувачите:

DEN 407.76
Износ
Залиха

1. Направени на нови ABS + Метал материјал, тоа се еколошки. 2. Погоден за повеќето модели на мобилни телефони. 3. Тоа може да ротира 360 степени и да се приспособат разни визуелни агли слободно. 4. На тока структура се користи за брза демонтажа и монтажа. 5.Со областа за контакт од мобилен телефон со пена (или мека пластика),ефикасно да се заштити љубов машина од тоа да биде изгребани.Материјал : ABS Менгеме погоден за телефон : 4.0-6.1 инчен Телефон Соодветни модели на автомобили : Применливи за 99% на модели на автомобили Инсталација локација : Две usages : автомобил rearview огледало и пред задните седишта.

Декларирани својства

Најдобри предлози