.

.

6 Пакети Fit-Inline Филтер за CPAP BIPAP Единици, Универзална Филтри за 22MM T/15MM Цевки-Филтер за Честички Деградирани од страна на Пена, се Обезбеди Супер Свеж Воздух за CPAP Иску?

6 Пакети Fit-Inline Филтер за CPAP BIPAP Единици, Универзална Филтри за 22MM T/15MM Цевки-Филтер за Честички Деградирани од страна

Мислење на купувачите:

DEN 599.76
Износ
Залиха

✔Компатибилност : За употреба со Philips се присетува на машина, погоден за 22mm и 15mm Стандард цевки и загревани цевки. ✔Чист Воздух : овие филтри активно чист воздух со филтер за честички деградирани од страна на звук abatement пена, за да се обезбеди свеж воздух во текот на ноќта, кои ви даваат мир на умот цела ноќ. ✔Одржување на Силно Струење : Ниска корозија и високи помине-способност, што се одржува најголемиот дел од струење и не ги ограничуваат струење. ✔Лесно Да се Инсталира : Едноставно да се поврзете на филтерот на вашата машина помеѓу воздух излезот и вашиот цевки.Ве молиме проверете слики внимателно за начинот на поврзување на течности цевки.Нашите филтри ќе одговара на 99% на CPAP машини во моментов се на располагање. ✔Топло Забелешка : Оваа користење на периодот на расположливиот производи се генерално 4 недели, ве молиме вратете го на секои 4 недели или колку што е потребно. 1 Buc Филтер Само за едно лице се користи за да се спречи вкрстена-користете инфекција.

Декларирани својства

Најдобри предлози