.

.

Плута Круг Работ Coasters -12 Пакети Екстра Дебели Дрвени Пијат Увеселителен парк, 4 инчен Дијаметар и 2/5 инчи Дебела Обичен Абсорбента и Обновливи Чинии за Топли и Ладни

Плута Круг Работ Coasters -12 Пакети Екстра Дебели Дрвени Пијат Увеселителен парк, 4 инчен Дијаметар и 2/5 инчи Дебела Обичен Абсорбента

Мислење на купувачите:

DEN 263.76
Износ
Залиха

Екстра Дебели : природна плута coasters сет вклучува 12 пакети 4 инчен дијаметар coasters, која е 2/5 инчи дебела.На плута увеселителен парк во собата може да се задржи пијалоци од оштетување на мебел.Премиум Плута Материјал : увеселителен парк е направен од вистински корк.Пијат плута увеселителен парк во собата е совршен избор, која може да се користи за да се заштити вашата маса.Широка Употреба На : увеселителен парк во собата е совршено одговараат да се користи во различни ситуации за семејно обединување, tearoom и паб.Лесен За Чистење : Не е ништо посебно чистење е потребно.Ги исклучите дамки од пијат плута coasters поставено, само чиста ги со вода, а потоа ставете ги во грациозен место.Прекрасен Подарок : Ова обновливи увеселителен парк во собата може да се користи за повеќето од чаши, кои се од корист за живот.Собата е совршен избор за вашето семејство, пријатели или колеги.

Декларирани својства

Најдобри предлози