.

.

JUSTZHANGPAN 8Pcs/Set Директно месо тело Reamer Прецизност H7 ХСС Chucking Рака Reamers Поставите Машина Алатка 3/4/5/6/7/8/9/10мм за Понесе Машина Алатки Reamer

JUSTZHANGPAN 8Pcs/Set Директно месо тело Reamer Прецизност H7 ХСС Chucking Рака Reamers Поставите Машина Алатка 3/4/5/6/7/8/9/10мм

Мислење на купувачите:

DEN 1668.00
Износ
Залиха

Остри врвни и високо сечење способност.Обработена површина од железо, челик, пластика, дрво, бакар, алуминиум и други метални материјали.Издржливи и висок квалитет.Широко се користи за понесе обработка, инсталиран во машина за дупчење, мелење машина, итн.Материјал : ХСС.Материјал : HSSShank Дијаметар : 3/4/5/6/7/8/9/10mm Length : 60-123mm.

Декларирани својства

Најдобри предлози