.

.

Vlook Читање Очила

Vlook Читање Очила

Мислење на купувачите:

DEN 480.00
Износ
Залиха

Метална рамка.Искачување на леќите.Не Поларизирана.Леќа ширина : 5 сантиметри. [Уникатен дизајн] моќен виткање функција е удобен за вашата секојдневна употреба.Без разлика каде се наоѓате, вие брзо може да се земе од овој производ.На unqiue виткање читање очила дојде со мала посебно дизајнирани за заштита кутија, која ќе се направи не мора да носат големи очила случај.100% UV400 блокирање на сина светлина блокирање леќи може значително да ви помогне да се извлече од 95% штетни висока енергија сина светлина. [Карактеристики] виткање дизајн на рамка не само карактеристиките преносни функции, но исто така има карактеристична смисла на науката и технологијата.Sculptural детали направи овие виткање наочари задоволство да носат или да му се восхитуваат. Виткање читање очила карактеристики за удобност пролет шарки, може совршено да се вклопи во многу различни лице форми, high-definition леќа. [Професионални] очила не само што обезбеди уникатен дизајн во функција и изглед, но исто така се подобри во професионални оптички дизајн.На калибрација на визуелните професионални дизајнери го прави тоа има повеќе точни степени, кои можат да ви помогнат да се реши видот прашања попрецизно, и нема да предизвика вртоглавица поради неточни зголемување!Читање очила дојде доаѓа со мулти-слој Анти-Рефлективен (AR), анти scartch hardcotings и 100% UV400 сина светлина филтри направи очила a g. [High-Tech Материјали] супер светло виткање читање очила се направени на цврстина и леснотија титаниум алуминиумски, што не ќе биде оштетен во падот, како и други материјали.Пиштол боја позлата направи очила сјае со ладна тон на позлатен површина се слични, дека на челик пиштол површината.Виткање дел е поврзан со прецизност завртка синџир за да се осигура нејзината цврстина и издржливост!. [Vlook доверливи] Ние се vlook.Нашите производи не се инфериорни во однос на производи без брендови и може да се види на нашите производи на многу места.Ние нудиме една година обезбедување на квалитет!Без оглед на тоа што проблемот кој го имате, ние ќе го реши тоа за вас во прв пат.Или можете да поставуваат прашања во Q&А подолу, и различни продавачи ќе ви обезбеди со најмногу автентични информации!.

Декларирани својства

Најдобри предлози