.

.

РС Eyeshop Читатели RS4026 - C2 Боја Желка Рамка ( 2.50)

РС Eyeshop Читатели RS4026 - C2 Боја Желка Рамка ( 2.50)

Мислење на купувачите:

DEN 719.76
Износ
Залиха

Поликарбонат рамка.Смола леќа.Не Поларизирана.Леќа ширина : 2 инчи.Поликарбонат Рамка.Висок Индекс Aspheric Леќи.Не-Поларизирани.RS4026-C2 Боја Желка.РС Eyeshop - За вашиот читање задоволство!Оддел : Унисекс-возрасни Поликарбонат рамка Aspheric леќи Не Поларизирани Леќи ширина : 2 инчи Поликарбонат Рамка на Високо - Индекс Пластични Леќи Не-Поларизирани RS4026-Ц2 - Боја Желка.

Декларирани својства

Најдобри предлози