.

.

Чудо За Нега На Премиум Гума Мека На Допир Кари Четка

Чудо За Нега На Премиум Гума Мека На Допир Кари Четка

Мислење на купувачите:

DEN 1689.60
Износ
Залиха

Лесно да се одржи.Подолго, флексибилни влакната се меки & нежно обезбедувајќи голем масажа.Ги отстранува површината на косата & lint од домашни миленици & мебел.Совршен за лицето, нозете, стомакот, и други чувствителни области.На кари четка е одлична за отстранување на површината на косата и lint од домашни миленици и мебел.Лесно да се одржи и совршен за лицето, нозете, стомакот и други чувствителни области.

Декларирани својства

Најдобри предлози