.

.

Drybar Single Shot Круг Удар Фен Четка, 2.25 инчен Барел

Drybar Single Shot Круг Удар Фен Четка, 2.25 инчен Барел

Мислење на купувачите:

DEN 3600.00
Износ
Залиха

Ionic Технологија им помага на печат cuticle за помалку frizz и тони сјај додека стил.Стратешки поставени отвори обезбеди максимална струење за побрзо blowout.Ергономски, лесен дизајн обезбедува максимална удобност.Комбинација од најлон и tufted влакната овозможува извонредна напнатост и контрола.Овален облик, со благо свиткани рабови обезбедува тони на јачината на звукот и мазна завршница. 3 температура settings (кул/средна/висока) дозволите за кориснички инсталација на сите типови коса.За Јачината на Корени : Користете хоризонтално на круната и се повлече иако од корените да завршува во нагорна движење.За Екстра Дебели или Долга Коса : Груб сува со редовна удар-фен пред користење На Двојно Шут.Да се Прошири на Вашиот Blowout : може да се Користи на СУВА коса за да се создаде непречено, готовиот изглед.

Декларирани својства

Најдобри предлози